„ŽELJUŠA“ U NEDELJU DOČEKUJE „RONGO SITI“ IZ PIROTA
U 15. kolu prvenstva Gradske lige Pirot fudbaleri „Željuše“ u nedelju, 18. maja, dočekuju ekipu „Rongo Siti“ iz Pirota. Meč se igra od 17 časova. Pre ovog kola Željušani su drugi na tabeli sa 34 osvojena boda, dok su njihovi domaćini na trećoj poziciji sa tri boda manje.
