VREMENSKA PROGNOZA
Sutra u većem delu zemlje jutro vedro, ponegde sa maglom i slabim mrazom, samo će na jugoistoku biti više oblačnosti. Tokom dana sunčano, u severoistočnim i istočnim predelima uz prolazno naoblačenje, ponegde sa slabom kišom, na planinama sa snegom. Duvaće slab do umeren jugozapadni vetar, tokom dana u skretanju na pojačan severozapadni. Minimalna temperatura od -3 do 2, maksimalna dnevna od 8 do 12 stepeni.
U Dimitrovgradu jutro promenljivo oblačno, tokom dana pretežno sunčano, uz slab do umeren zapadni i severozapadni vetar. Posle podne se očekuje novo naoblačenje, sa uslovima za kišu. Minimalna temperatura -1, maksimalna 7 stepeni.
Za vikend sunčano, u subotu ujutru ponegde uz maglu i slab mraz. Maksimalna temperatura oko 10 stepeni. U nedelju toplije sa temperaturom od 13 do 19 stepeni.
foto: arhiva RT Caribrod