ВЕСТИИСТАКНУТОСЛД

VODA U SELU GRADINJE SAMO ZA TEHNIČKU UPOTREBU

Iz JP „Komunalac“ dobili smo informaciju, da je zbog obilnijih padavina, poslednjih dana, došlo do zamučenja vode u rezervoaru sa kojeg se snabdevaju korisnici Mesne zajednice Gradinje. Poslednje analize pokazale su da voda nije za piće i da se može koristiti samo za tehničku upotrebu. O razvoju situacije meštani Gradinja biće blagovremeno obavešteni.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *