ВЕСТИИСТАКНУТОСЛД

VODA IZ VODOVODA U SELU GRADINjE SAMO ZA TEHNIČKU UPOTREBU

Iz Javnog preduzeća „Komunalac“ smo dobili informaciju, da je zbog obilnih padavina poslednjih dana, došlo do zamućenja vode u rezervoaru iz kojeg se pijaćom vodom snabdevaju korisnici Mesne zajednice Gradinje. Poslednje analize pokazale su da voda nije za piće i da se može koristiti samo za tehničku upotrebu. O razvoju situacije meštani Gradinja biće blagovremeno obavešteni, navode iz „Komunalcа“.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *