SUTRA POČINJU DRUGA I TREĆA FAZA JAVNOG GRADSKOG PREVOZA
U skladu sa Odlukom o organinizaciji javnog gradskog i prigradskog prevoza putnika na teritoriji opštine Dimitrovgrad u primeni mera prevencije, sprečavanja širenja i smanjenja rizika bolesti COVID-19, od sutra počinje obavljanje druge i treće faze prevoza putnika na teritoriji opštine Dimitrovgrad na liniji Gojin Dol – Dimitrovgrad – Granica (i obrnuto). Povećan je broj polazaka na ovoj relaciji, a javni prevoz mogu koristiti svi, bez ograničenja, uz poštovanje propisanih mera bezbednosti.
Polasci koji će saobraćati u narednom periodu su:
6,20;7,20;8,20;13,20;14,20;15,20;18,20 i 19,20 časova sa početne stanice u s. Gojin Dol, odnosno
6,00;12,00 i 18,00 časova sa početne stanice u ul. Najden Kirov u Dimitrovgradu (Gojin Dol) i
06,55;07,55;13,55;14,55, i 18,55 sa početne stanice Granica (Gojin Dol)
Tačni termini svih polazaka objavljeni su na sajtu opštine.
