SREBRO ZA SIMONU TODOROV
Dvoransko prvenstvo za pionire i pionirike do 14 godina održano je juče u Beogradu na Banjci. Članica Atletskog kluba “Balkan” Simona Todorov , u discipili skok u vis, sa preskočenih 138 cm, osvojila je drugo mesto i srebrnu medalju. Na istom takmičenju Vito Stamenov osvojio je 7 mesto.




foto: AK „Balkan“
