SKAKAČKI MITING “JUMP” SUTRA U DIMITROVGRADU
Ovogodišnji međunarodni skakački miting „Jump“ biće održan sutra, 16. jula, od 17 časova, u Sportskom centru „Park”, uz učešće atletičara iz Srbije i Bugarske. Učesnici će se nadmetati u skoku udalj, skoku uvis i troskoku. Skakački miting prvi put je održan 1995., pa će ove godine biti obeleženo 30 godina manifestacije. Organizator je Atletski klub „Balkan“, uz podršku Atletskog saveza centralne Srbije, Nacionalne sportske akademije iz Sofije, Sportskog saveza i Turističke organizacije Caribrod i opštine Dimitrovgrad.
foto: arhiva RTC
