PROTESTNO OKUPLjANjE U DIMITROVGRADU
U centru Dimitrovgrada, u subotu uveče, okupilo se 15-ak građana, kako bi 16-tominutnom tišinom odali poštu poginulima na železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra prošle godine i podržali studente i građane koji protestuju u drugim gradovima Srbije.
foto: arhiva RTC
