PROTESTNA OKUPLjANjA U DIMITROVGRADU
U centru Dimitrovgrada, u subotu u 19 sati, okupilo se 40-ak građana, kako bi 16-tominutnom tišinom odali poštu poginulima na železničkoj stanici u Novom Sadu 1. novembra prošle godine i podržali studente i građane koji protestuju u drugim gradovima Srbije. Protestnih šetnji nije bilo.
foto: RTC
