POČEO ZIMSKI RASPUST
Prema odluci koju je donela Vlada Republike Srbije, u svim osnovnim i srednjim školama na teritoriji Srbije prvo polugodište završeno je u ponedeljak, a juče je počeo zimski raspust.
Školama je preporučeno da do 27. decembra završe sve aktivnosti u vezi s podelom đačkih knjižica. Produženi boravak, gde postoji, biće organizovan do 27. decembra. Drugo polugodište u svim školama počeće 20. januara, navodi se u saopštenju nadležnog ministarstva.
foto: RTC
