ВЕСТИИСТАКНУТОСЛД

POBEDA ODBOJKAŠICA

U meču 11. kola Međuokružne odbojkaške lige Niš za pretpionirke, dimitrovgradske odbojkašice su juče u Sportskom centru Park, pobedile vršnjakinje iz odbojkaškog kluba „Panter“ iz Pukovca, rezultatom 3:0.
Tokom vikenda nastavlja se i prvenstvo Međuokružne odbojkaške lige za pionirke. One će se, danas u Sportskom centru Park, takođe u meču 11. kola sastati sa vršnjakinjama iz ŽOK „Pirot“. Početak meča zakazan je za 12 časova.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *