POBEDA KOŠARKAŠA
Tokom vikenda odigrani su susreti u Prvoj muškoj regionalnoj ligi Istok. U 18. kolu košarkaši „Dimitrovgrada“ u subotu, u hali u Sportskom centru „Park“, savladali su ekipu „Topličanina“ iz Prokuplja, rezultatom od 101-83. Posle ovog kola Dimitrovgrad je jedanaesti na tabeli sa 24 osvojena boda, a u narednom kolu gostuje ekipi Vlasotinca.
foto: Milan Ilijev
