POBEDA KOŠARKAŠA U GOSTIMA
U meču 22. kola prvenstva Prve muške regionalne lige Istok, košarkaši „Dimitrovgrada“ su u petak, u Medveđi, savladali domaću ekipu „Jablanice“ rezultatom 70:67. Posle ovog kola Dimitrovgrađani zauzimaju osmo mesto na tabeli sa 32 boda, a u narednom kolu dočekuju ekipu „Trijumfa“ iz Niša.
foto: RTC
