NOVOGODIŠNjI KONCERT UČENIKA MUZIČKE ŠKOLE
U utorak, 23. decembra, polaznici Osnovne muzičke škole „Dr Dragutin Gostuški“ predstaviće se dimitrovgradskoj publici novogodišnjim koncertom u velikoj sali Centra za kulturu. Na koncertu će nastupiti učenici izdvojenog odeljenja muzičke škole u Dimitrovgradu svirajući na klaviru, violini i harmonici. Publici će se predstaviti i učenica sa odseka solo pevanja i hor učenika, a kao gosti nastupiće orkestar violina i harmonika, učenika iz Pirota. Početak koncerta zakazan je za 18 časova.
foto: arhiva RTC
