ВЕСТИИСТАКНУТОСЛД

NOVA TRI BODA ZA „ŽELjUŠU“

U 15. kolu prvenstva Gradske lige Pirot fudbaleri „Željuše“ su juče, u Sportskom centru Park, savladali  ekipu „Rongo Siti“ iz Pirota, rezultatom  4:2. Posle ovog kola Željušani su drugi na tabeli sa 37 osvojenih bodova, a u idućem kolu gostuju u Barje Čifliku, 7-moplasiranoj ekipi „Borca“. koja ima 15 bodova na svom kontu.

foto: Milan Ilijev

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *