KOŠARKAŠI POBEDOM ZAVRŠILI PRVENSTVO
U meču poslednjeg, 26. kola prvenstva Prve muške regionalne lige Istok, košarkaši „Dimitrovgrada“ su u subotu u Aleksincu, savladali ekipu „Napretka“, rezultatom 97:65. Dimitrovgrađani su prvenstvo završili na 8. mestu, sa 39 osvojenih bodova i skorom od 13 pobeda i isto toliko poraza, pa će i naredne sezone igrati u istom rangu takmičenja.
