“KARP” TREĆI NA TAKMIČENjU U VELESU
U subotu, 17. maja, ekipa Kluba sportskih ribolovaca “Karp” iz Dimitrovgrada učestvovala je na međunarodnom takmičenju u ribolovu u Velesu, u Severnoj Makedoniji, u konkurenciji ukupno 8 klubova. Dimitovgradska ekipa, u sastavu Ivica Manoilov, Siniša i Snežana Stanković i Dimitar Dimitrijev, izborila se za treće mesto, drugo mesto osvojila je ekipa “Poštar” iz Bora, dok su najbolji na ovom takmičenju bili domaćini, ekipa “Krkuška” iz Velesa.








foto: KARP
