I SINOĆ U DIMITROVGRADU ODRŽANI PROTESTI
U centru Dimitrovgrada, sinoć u 20 sati, okupilo se dvadesetak građana, kako bi 16-tominutnom tišinom odali poštu poginulima na železničkoj stanici u Novom Sadu, 1. novembra prošle godine, i dali podršku studentima koji protestuju. Protestnih šetnji nije bilo.
foto: RTC
