I DALJE BEZ POZITIVNIH NA KORONAVIRUS U DIMITROVGRADU, OD PETKA PONOVO RADI GRADSKA PIJACA, POTVRDIO PREDSEDNIK OPŠTINE DIMITROVGRAD VLADICA DIMITROV
Povodom informacije da je jedna osoba iz Dimitrovgrada zaražena virusom Kovid 19, oglasio se predsednik opštine Vladica Dimitrov, koji je komentarisao epidemiološku situaciju u opštini i okrugu.
Dimitrov je za Radio televiziju Caribrod potvrdio da će od petka ponovo raditi gradska pijaca.
foto: arhiva RT Caribrod
