FK ŽELjUŠA SLUŽBENIM REZULTATOM DO POBEDE I PLASMANA U VIŠI RANG
Fudbaleri “Željuše” osvojili su nova tri boda u poslednjem kolu prvenstva Gradske lige Pirot. Protivnička ekipa, „Napretka“ iz Izvora, nije se pojavila na terenu, pa je utakmica registrovana službenim rezultatom 3:0 u korist domaćih.
Ovim trijumfom, Željušani su obezbedili plasman u viši rang takmičenja, krunišući uspešnu sezonu, zasluženim sportskim napredovanjem.
U nedelju, 15. juna u Sportskom centru Park fudbaleri “Željuše” odigraće međunarodnu prijateljsku utakmicu sa ekipom “Zvezdec” iz Sofije. Početak meča zakazan je za 16 časova.
foto: arhiva RTC
