DANAS JE U OSNOVNOJ ŠKOLI „HRISTO BOTEV” ORGANIZOVAN SASTANAK MALIH MATURANATA I PREDSTAVNIKA GIMNAZIJE „SV. KIRILO I METODIJE“
Direktor, Snežana Simeonov, kao i nekoliko profesora i učenika gimnazije su svršenim osnovcima predstavili prednosti jedine srednje škole u gradu. Gimnazija pored opšteg smera na bugarskom i srpskom, i ove godine učenicima predlaže i turistički smer sa nastavom na oba jezika.


















D.V.
foto i video: Danijel Zarkov
