ВЕСТИИСТАКНУТОСЛД

BEZ PROTESTNIH ŠETNjI TOKOM PROTEKLOG VIKENDA

Po desetak građana okupilo se i u subotu i u nedelju u 20 sati kako bi 16-tominutnom ćutnjom odali poštu poginulima 1. novembra na Železničkoj stanici u Novom Sadu. Protestnih šetnji ovog vikenda nije bilo.

foto: RTC

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *