BEZ PROTESTNIH ŠETNjI TOKOM PROTEKLOG VIKENDA
Po desetak građana okupilo se i u subotu i u nedelju u 20 sati kako bi 16-tominutnom ćutnjom odali poštu poginulima 1. novembra na Železničkoj stanici u Novom Sadu. Protestnih šetnji ovog vikenda nije bilo.
foto: RTC
