„BALKANSKI“ U FINALU KUPA FSPO !
Fudbaleri „Balkanskog“ su juče na stadionu u Sportskom centru „Park” pobedili srpskoligaša, ekipu „Radničkog“ iz Pirota rezultatom 2:1, u polufinalnoj utakmici Kupa Srbije na teritoriji pirotskog okruga. Pogotke za dimitrovgradsku ekipu postigli su Davor Petrov i Nemanja Mančić.
foto album: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1618201580307398&type=3
foto: Milan Ilijev
