APEL JP „KOMUNALAC“
Javno preduzeće „Komunalac“ poziva građane da racionalno koriste vodu iz gradskog vodovoda. Budući da predstoji sušni period sa visokim temperaturama, postoji mogućnost da će neracionalna potrošnja vode dovesti do problema u vodosnabdevanju, jer se ubrzano smanjuje nivo vode u gradskim rezervoarima zbog smanjene izdašnosti izvorišta.
foto: RTC
