НОВИНИПодчертаноСД

„12-ТЕ ПЪТНИЦИ“ ЗА ДЕЦАТА ОТ ДЕТСКАТА ГРАДИНА

Децата от „Малкото театрално обучилище“ в Цариброд, днес за малчугните от Детската градина, изиграха спектакъла „Дванайсетте пътници“, по Ханс Кристиян Андерсен, драматизация на Екатерина Цветкова. Постановката е съвместна работа на Екатерина Цветкова и царибродския актьор Милан Андрейевич. Спектакълът е част от проекта който се реализира от Гражданско дружество „Хармония“ в партньорство с Основното училище „Христо Ботев“ и Културния център, а финансиран е от община Цариброд. Малките театрали от Цариброд, във втората половина на март, ще вземат участие и в тетрален фестивал в България.

фото: Мики Илич

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *