НОВИНИПодчертаноСД

ЧАСТ ОТ КВАРТАЛА „САТЕЛИТ“ БЕЗ ВОДА СЛЕДВАЩИТЕ 2 ДНИ,  ПОРАДИ РЕМОНТНИ ДЕЙНОСТИ ПО МРЕЖАТА

Поради свързването на новоизградения водопровод на ул. „Младежки бригади“ към градската мрежа, жителите на тази улица ще бъдат без вода от 07:00 часа утре, докато поради споменатите дейности, жителите на улиците „8. март“ и „Първомайска“ ще имат периодични прекъсвания във водоподаването. Работите ще продължат и в четвъртък, 11 септември, научаваме от „Комуналац“. По време на работите, потребителите в споменатите улици ще бъдат снабдявани с питейна вода с цистерна.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *