„ЦАРИБРОД 2“ ПРИКЛЮЧИ ПЪРВЕНСТВОТО НА 4 МЯСТО
В последния, 14-и кръг на първенството в Регионалната лига Ниш по тенис на маса, вторият отбор на Спортен клуб по тенис на маса „Цариброд“, през уикенда, в залата на Спортен комплекс Парк, загуби от „Железничар 2“ (Ниш), с резултат 4:1. Така, „Цариброд 2“ приключи първенството на 4-то място, сред 7 отбора, 5 победи, 7 загуби и 17 спечелени точки.
фото: РТЦ
