„ЦАРИБРОД 2“ ЗАВЪРШИ ПОЛУСЕЗОНА НА ПЕТО МЯСТО
В срещата от седмия кръг на първенството в Регионална лига Ниш, вторият отбор на Спортен клуб по тенис на маса „Цариброд“, претърпя загуба от Нишкия отбор „Железничар 2“, с резултат 4:1. След седем изиграни кръга в първата част на първенството, „Цариброд 2“ е на 5-то място, сред 8 отбора, с 3 победи и 4 загуби, и с 10 спечелени точки. Втората част на първенството започва в края на януари.
