ЦАРИБРОД ОТБЕЛЯЗВА 152 ГОДИНИ ОТ ГИБЕЛТА НА ЛЕВСКИ
Община Цариброд ще организира церемония по отбелязване на 152 години от гибелта на Васил Левски. Програмата ще се състои утре, от 11.00 часа пред бюст-паметника на Васил Левски. Приветствие към присъстващите ще направи кметът на общината Владица Димитров, след което слово ще изнесът и някои от гостите на церемонията. Ученици от царибродската гимназия ще изнесат драматизация, посветена на Апостола на свободата. Поднасянето на венци и цветя пред бюст-паметника на Васил Левски, в центъра на града, ще бъде организирано от 11.30 до 11.40 часа.
фото: РТЦ
