ФОРУМ НА НСЗ УТРЕ В ЦАРИБРОД
Националната служба по заетостта, клон Пирот, организира работодателски форуми във всички местни самоуправления в административен окръг Пирот. Целта на форумите е представяне и популяризиране на актуални публични покани и конкурси, информация за мерките и услугите на Националната служба, популяризиране на значението на заетостта на трудно намиращи работа и развитие на партньорство и сътрудничество. Днес форум бе проведен в Пирот, за утре е заплануван в Цариброд, а следващите два дни ще се състои и в Бела Паланка и Бабушница. В Цариброд форумът ще бъде организиран в образователната зала в Спортния комплекс Парк, утре от 11 часа.
фото: архив на РТЦ
