ФК „ЖЕЛЮША” ПРОДЪЛЖАВА ПОДГОТОВКИТЕ ЗА НОВИЯ СЕЗОН
Футболистите на „Желюша”, в неделя, 24 август от 17:30 часа, на Спортен комплекс Парк, ще изиграят приятелски мач срещу отбора на „Младост“ (Полска Ръжана).
Следващия уикенд, на 30 август, футболистите на „Желюша” ще пътуват в България, в Горна Малина, където в пореден подготвителен мач ще гостуват на домашните „Звездец“. Първенството в Окръжната лига започва през първия уикенд на септември, а според треньора Драган Дончев „Желюша“ ще бъде готова да посрещне началото на новия състезателен сезон.
фото: РТЦ
