УЧИЛИЩАТА ОТБЕЛЯЗВАТ СВЕТИ САВА
Учениците от Основното училище “Христо Ботев” училищния празник „Свети Сава“ отбелязаха с тържествена програма в голямата зала на Културния център. Програмата те най-напред изнесоха за децата от първи до четвърти клас, а след това и за тези от пети до осми клас. След програмата, в помещенията на училището бе организирана закуска и рязане на обредния хляб.
По повод днешния празник тържествена програма в гимназията „Св св Кирил и Методий“, пред съучениците си, преподавателите и гости, изпълниха учениците на гимназията.
фото албум: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1576497444477812&type=3
фото и видео: Мики Илич
