НОВИНИПодчертаноСД

УЧИЛИЩАТА НА 27 ЯНУАРИ ОТБЕЛЯЗВАТ СВЕТИ САВА

Учениците от Основното училище “Христо Ботев” училищния празник „Свети Сава“ ще отбележат с тържествена програма в голямата зала на Културния център, в деня на празника, 27 януари, от 10:30 часа. След програмата в централното училище, в присъствието на официални лица и гости, ще последва тържество и рязане на обредния хляб.

Тържествената програма по повод празника на Свети Сава, в царибродската гимназия е насрочена за 12 часа.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *