УЧЕНИЦИ ОТ ОСНОВНОТО УЧИЛИЩЕ ХРИСТО БОТЕВ, ОБЩО 24, ОТПЪТУВАХА ДНЕС СЛЕДОБЕД ЗА ЧЕРНА ГОРА
Те напълно безплатно ще прекарат 10 дена в детския курорт Червения кръст на Сърбия „Криста Джорджевич” в Баошичи. Средствата за разходите по време на летуването осигуриха местното самоуправление и Публичното предприятие Комуналац, а инициативата на Червения кръст Димитровград подкрепиха Центъра за социални грижи, основното училище, Здравния дом и спонсори, заяви преди заминаването им, Весна Тодоров, секретар в общинския червен кръст.





Д.В.
фото и видео: Микица Костов, Милан Илийев
