ТАНЦ НА ЦАРИБРОДСКИТЕ АБИТУРИЕНТИ – УТРЕ НА ОБЯД
Традиционният „Танц с Европа“ на малките и големи абитуриенти ще се проведе утре, на 21 май на обяд, на площада в центъра на града. И този път учениците ще танцуват кадрил под звуците на композицията „Прилеп“ на Щраус. Мероприятието организира Туристическата организация Цариброд с подкрепа на Основното училище, гимназията и Община Цариброд.
фото: РТЦ
