ТАНЦ НА ЦАРИБРОДСКИТЕ АБИТУРИЕНТИ – В СРЯДА НА ОБЯД
Традиционният „Танц с Европа“ на малките и големи абитуриенти ще се проведе в срядя, 21 май на обяд, на площада в центъра на града. И този път учениците ще танцуват кадрил под звуците на композицията „Прилеп“ на Щраус. Мероприятието организира Туристическата организация Цариброд с подкрепа на Основното училище, гимназията и Община Димитровград.
фото: архив на РТЦ
