НОВИНИПодчертаноСД

ТАМАРА МИЛОШЕВ БЕ НАЗНАЧЕНА ЗА ДИРЕКТОР НА ЦЕНТЪРА ЗА СОЦИАЛНИ ГРИЖИ

Днес се проведе 19-та сесия на Общинския съвет, свикана по спешна процедура. Съветът взе решение за освобождаване от длъжност нa досегашния директор на Центъра за социални грижи, след изтичане на мандата, като за нов директор, за период от четири години, назначи Тамара Милошев, след получаване на положително мнение от компетентните републикански органи. Същевременно, Милошева бе освободена от мястото – член на Общинския изпълнителен съвет.

Съветниците приеха и решението за определяне на пазарната стойност на наема на недвижими имоти в публична собственост на община Цариброд за тази година, както и Решението за откриване на процедура за отдаване под наем на бизнес площи в публична собственост на община Цариброд, чрез търг с явно наддаване. Сесията продължи малко повече от един час.

фото албум: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1593529966107893&type=3

Б.Л.

фото и видео: Д. Тодоров, М. Илийев

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *