С ТЪРЖЕСТВЕНА ПРОГРАМА В ЗАЛАТА НА КУЛТУРНИЯ ЦЕНТЪР ОСНОВНОТО УЧИЛИЩЕ ХРИСТО БОТЕВ ОТБЕЛЯЗА СВОЯ ПРАЗНИК
С тържествена програма в залата на Културния център Основото училище Христо Ботев отбеляза своя празник. На учениците показали най-добър успех в окръжните и републикански съревнования, както и на литературната олимпияда, бяха връчени признания за постигнатите резултати и успешно представяне на училището.
И.Т.
фото и видео: Марко Тодоров
