НОВИНИПодчертаноСД

СЪСТОЯ СЕ ТРАДИЦИОННИЯТ „ДИМИТРОВДЕНСКИ ПРОБЕГ 2024”

Днес се състоя традиционният 20-и „Димитровденски пробег”. Лекоатлетите се състезаваха на пистата от центъра на града до манастира „Свети Димитрий“. Най-напред се състезаваха децата и юношите, а състезанието в категорията жени и мъже се проведе на пистата от църквата „Рождество Богородично” до манастира „Свети Димитър”. Победител на състезанието в категорията мъже стана Йото Йотов от Луковит, докато при жените най-успешна бе Петя Ковачева от Националната спортна академия. Събитието се организира от Клуб лека атлетика „Балкан“, Туристическата организация и Спортния съюз, под патронаж на Община Цариброд.

фото албум:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1163862639074630&type=3

фото: Милан Илийев

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *