СУБНОР ПО ПОВОД ГОДИШНИНАТА
По повод годишнината от началото на агресията на НАТО, Общинският съвет на СУБНОР в Цариброд издаде изявление, в което се посочва, че „агресията на НАТО е най-големият военен конфликт на територията на Сърбия след Втората световна война. Съпротивата на защитниците на страната срещу многократно превъзхождащия противник е героична. Слава на всички загинали, с пожелание подобно нещо никога повече да не се случва“, се казва в прессъобщението на Общинския съвет на СУБНОР.
фото: архив на РТЦ
