НОВИНИПодчертаноСД

СКТМ „ЦАРИБРОД“ ИЗВОЮВА УЧАСТИЕ В ПЛЕЙОФИТЕ

През уикенда в Сомбор се игра третият турнир от Първа лига на Сърбия по тенис на маса за мъже и жени. Бяха изиграни мачовете от 9-ти, 10-ти и 11-ти кръг. Отборът на „Цариброд“ претърпя загуба от „Стенес“ (Зренянин), а в мачовете срещу „Ас“ (Шабац) и „Чукарички“ (Белград) спечели победи. За Царибродския отбор, за първи път на голямо състезание, игра и 14-годишният Петър Вецков. „Цариброд“ завърши състезанието на 5-то място със спечелени 17 точки, като по този начин си осигури участие във фазата на плейофите, в която ще участват най-добрите 6 отбора. Очаква се плейофното състезание да започне през януари следващата година.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *