НОВИНИПодчертаноСД

СКТМ „ЦАРИБРОД“ ЗАВЪРШИ СЕЗОНА НА 5-ТО МЯСТО

Отборът на Спортен клуб по тенис на маса „Цариброд“ завърши състезанието в Първа лига на Сърбия на 5-то място с 18 спечелени точки, сред общо 12 отбора. Царибродчани пътуваха вчера в Бор, където трябваше да изиграят мача от последния, 10-ти кръг на плейофите. Тъй като домашния отбор „Копер“ не дойде, срещата беше регистрирана с официален резултат 4:0, в полза на „Цариброд“, който и през следващия сезонще се състезава в същата лига.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *