НОВИНИПодчертаноСД

СКТМ „ЦАРИБРОД“ ДНЕС ГОСТУВА В БЕЛГРАД

Продължават състезанията в Първа лига на Сърбия по тенис на маса. Първата част от първенството Спортен клуб по тенис на маса „Цариброд“ завърши на 5-то място със 17 спечелени точки, с което осъществи правото за участие в плейофите. В първия кръг „Цариброд“ ще гостува на белградския „Примар Ко“. Срещата ще се играе на 15 януари, четвъртък, от 13 часа. Освен тези два отбора, в плейофите участват още „Copper“ (Бор), зренянинския „Стенес“, „Пожаревац“ и „Нови Пазар“. Според графика на състезанието, мачовете от втория кръг ще се играят на 1-ви февруари.

фото: архив на РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *