НОВИНИПодчертаноСД

СИМОНА ТОДОРОВ СПЕЧЕЛИ БРОНЗ НА РЕПУБЛИКАНСКОТО УЧИЛИЩНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА

В Крушевац вчера се проведе финалът на националното училищно състезание по лека атлетика, в което участваха трима ученици от Цариброд. Симона Тодоров спечели трето място във висок скок, Вито Стаменов зае четвърто място, докато Маша Милич беше седма в своята конкуренция. Според преподавателката по физическо възпитание Йелена Петрович, всички състезатели, класирали се за финалите след спечелване на окръжното състезание, са дали всичко от себе си, а най-добра беше Симона Тодоров, която спечели 3-то място и бронзов медал, като прескочи 140 см.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *