НОВИНИПодчертаноСД

СЕДEМ МЕДАЛА ЗА ЛЕКОАТЛЕТИТЕ НА “БАЛКАН” ВЪВ ВЛАСОТИНЦИ

През изминалия уикенд във Власотинци се проведе турнир за млади таланти в дисциплините дълъг скок и хвърляне на вортекс, с участието на над сто лекоатлети от Власотинци, Пирот, Лесковац и Цариброд. Царибродските млади надежди в категорията „лекотлетически школи“ и в индивидуално представяне завоюваха седем медала. В категорията „лекоатлетически школи“ Алекса Младенов взе сребърни медали и в двете дисциплини, Тара Миланов спечели златен медал в дълъг скок и сребърен в хвърляне на вортекс, Мити Велков взе сребърно отличие в дълъг скок. В индивидуално представяне Дуня Ставров спечели златен, а Дуня Петрович бронзов медал в дълъг скок. Според президента на клуба Александър Марков, на състезанието добре се представиха и Теа Иванов и Глория Тошев, но останаха без медали.

фото: КЛА „Балкан“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *