НОВИНИПодчертаноСД

ПРОДЪЛЖАВАТ 12-ЧАСОВИТЕ ВОДНИ ОГРАНИЧЕНИЯ В ЧАСТ ОТ ГОРНА ЖЕЛЮША

В горна Желюша, от кръстовището на улиците „Маршал Тито“ и „Велко Влахович“ в посока към магистралния път, водата се спира 12 часа на ден. Тази седмица, до 2-ри ноември, ограниченията ще бъдат между 07 и 19 часа. Следващата седмица, от 3-и до 9-и ноември, водата ще се спира между 7 вечерта и 7 часа сутринта.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *