НОВИНИПодчертаноСД

ПРЕПАРАТЪТ ЗА ДЕРАТИЗАЦИЯ МОЖЕ ДА СЕ ВЗЕМЕ В СЛУЖБАТА ЗА ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА

В изминалия период на територията на община Цариброд беше проведена системна борба с вредителите. Гражданите, които не са успели да вземат препарата, могат да го направят в Службата за опазване на околната среда и земеделието, през делничните дни от 7:00 до 15:00 часа. При вземането му ще им бъде издадено количеството препарат, предназначено за едно домакинство. От Службата канят гражданите да се отзоват на кампанията за унищожаване на вредителите, с цел съвместно опазване на здравето и хигиената на територията на общината.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *