ПОРАДИ РЕМОНТ УТРЕ СПИРАТ ВОДАТА ОТ ИЗВОРА „МАНАСТИРЧЕ“
Според информация от Публичното предприятие „Комуналац“, утре в период между 8 и 14 часа, без вода ще са потребителите, които се захранват от извора „Манастирче“. Това са потребители от квартала Чуйпетл, в горната част на улица „Христо Ботев“, а причината за прекъсването на водоподаването е интервенция във водопроводната мрежа.
