НОВИНИПодчертаноСД

ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОРИ ЗА СТУДЕНТСКИ СТИПЕНДИИ В ПЕТЪК

Подписването на Договорите за отпускане на общински студенстски стипендии за учебната 2025/2026 година е насрочено за петък, 6 февруари, от 12 часа. Бъдещите получатели на стипендиите ще подпишат договорите в залата на Общинския съвет, съобщиха от Общинска администрация.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *