НОВИНИПодчертаноСД

ПОБЕДА И ЗАГУБА НА СКTM „ЦАРИБРОД“, „ЦАРИБРОД 2” ПРЕТЪРПЯ ЗАГУБА В КЛАДОВО

В мача от 18-ия кръг на първенството в Първа лига на Сърбия по тенис на маса отборът на „Цариброд” в събота, в залата на спортен комплекс „Парк”, се наложи над „Медиана” (Ниш), с резултат 4:0. Вчера царибродския отбор в Зренянин изигра и срещата от 19-ия кръг, в която домашните „Стенес“ спечелиха победа с резултат 4:1. След 19 изиграни кръга „Цариброд“ все още е на 5-то място с 36 спечелени точки, а следващите два кръга ще бъдат играни на 15 и 16 март.

В 9-ия кръг на първенството на Регионалната лига, вторият отбор на Спортен клуб по тенис на маса „Цариброд” вчера в Кладово претърпя загуба от домашните „Джердап”, с резултат 4:1.

фото албум: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1255800969880796&type=3

Н.С.

фото и видео: Милан Илийев

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *